Призначено нового керівника поліції Недригайлівщини

           Сьогодні,  13 березня у великому залі адмінбудинку районної ради  начальник Головного управління Національної  поліції  в Сумській області  Микола Лушпієнко  представив особовому складу поліції Недригайлівщини  нового виконуючого обов’язки начальника Недригайлівського ВП Роменського ВП ГУНП в Сумській області Костянтина Заіку.

           Заіка Костянтин Володимирович, народився 21  січня 1967 року на Сумщині, одружений, має дорослого сина. До призначення на посаду працював начальником Краснопільського ВП ГУНП в Сумській області.

       Начальник Головного управління Національної  поліції  в Сумській області  Микола Лушпієнко подякував  Володимиру Зубенку, який до цього часу виконував обов’язки начальника Недригалівського відділення поліції.

       У представленні також взяли участь: заступник голови районної ради Анатолій Кужель, тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олексій Васильченко, селищні і сільські голови, виконавчий апарат районної ради, керівники та їх структурні підрозділи райдержадміністрації.

       Новопредставлений керівник поліції  пообіцяв добросовісно працювати в команді.

      «Лише спільними зусиллями з обласною адміністрацією та органами місцевого самоврядування ми зможемо все зробити, аби жителі Недригайлівщини почувалися комфортно та безпечно»  -  наголосив генерал Микола Лушпієнко.