12 липня відзначають День Святих апостолів Петра і Павла.

12 липня відзначають День Святих апостолів Петра і Павла. Саме цього дня у мальовничому селі Деркачівка святкували День села. Дитячий гомін і сміх, радісні обличчя дорослих та веселий спів в сільському клубі на щедрій землі – саме в такій родинній атмосфері відбувалося святкування.

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це – свідчення єдності та самоорганізованості громади.

 З вітальними словами до громади звернулися голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, тимчасово виконуючий обовязки голови районної державної адміністрації Олексій Васильченко, голова Вільшанської сільської ради Михайло Мельніков, виконуючий обов»язки голови Деркачівського старостинського округу Юрій Дяченко та керівник підрозділу соціальної політики СТОВ «Дружба-Нова» Петро Кривогуз.

«Дорогі деркачівці! У сьогоднішній святковий день щиро вітаю всіх із Днем села. Бажаю Вам, перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких», - у своєму виступі сказав голова районної ради Іван Нанка та вручив грамоту Заїченко Любов Іванівні – вчителю англійської мови Вільшанської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня села Деркачівка.

 Протягом свята  усіх радував своїми запальними піснями жіночий вокальний ансамбль "Оксамит" Іваницького старостинського округу. Співаків зустрічали бурхливими оплесками. Було цікаво і дорослим, і малечі. Наймолодші жителі розважалися на дитячих атракціонах. Свято завершилося народним гулянням. Односельчани - велика родина, тож святкували по - родинному затишно.