22 січня - День соборності України

22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.

З нагоди свята у селищі Недригайлів відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку захисникам полеглим за волю та незалежність України у парк Слави та Скорботи та до пам’ятника Тарасові Шевченку. В центрі культури та дозвілля Недригайлівської селищної ради відбулися урочисті заходи та святковий концерт .

Зі святом присутніх привітали голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА та голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій ПАНЧЕНКО. «Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності» зазначив голова районної ради під час привітання.