Дорогі ветерани, шановні колеги !

9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.

Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Висловлюємо щиру і безмежну вдячність захисникам всіх поколінь, які присвятили себе служінню Українській державі. Доземно  дякуємо їм за той неоціненний внесок, який вони зробили і роблять у спільну справу відновлення миру на території нашої держави та її відбудови.

            Хочеться вірити, що в нашій країні незабаром запанує мир. Бажаємо  всім жителям нашої рідної Недригайлівщини, всім людям  -  хай щира любов  до своєї землі об’єднує та згуртовує  нас. Нехай вона надихає кожного з нас на  творення гідного життя українського народу у єдиній,  неподільній, незалежній державі. 

 

Вічна і світла пам'ять Героям України!

Зі святом! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!