Привітання з Днем Незалежності України!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю Вас, дорогі земляки,  з найголовнішими святами ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­нашої держави - Днем Державного прапора та Днем незалежності України !

28 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини.   День Незалежності – це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність

         Щиро вірю в те, що ми будемо гідними нащадками і зробимо все для того, щоб не звести нанівець зусилля наших великих предків. Незламний дух української нації допоможе й надалі вибудовувати сильну та благополучну державу. Разом ми здолаємо всі перешкоди на шляху до нашого світлого майбутнього!

Бажаю всім нам національної єдності, незламної відваги та щирого патріотизму у відстоюванні інтересів українського народу і захисті незалежності нашої держави. Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює вас на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави. 
         З повагою,

Голова ради                                                              І. Нанка