Пролунав перший дзвоник на Недригайлівщині

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників  вересень 2019 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року.

День знань цього року у Недригайлівській спеціалізованій ЗОШ І-Ш ступенів (опорний заклад) пройшов організовано та злагоджено, радуючи школярів, батьків і звичайно вчителів яскравими осінніми квітами та святковими урочистостями з нагоди початку нового навчального року. Урочисті заходи відвідав голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка і голова Недригайлівської селищної ради Ігор Остапчук, які у своїх виступах вітали дітей та вчителів з радісним та світлим святом початку нового навчального сезону.

«Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!» -  зазначив Іван Нанка під час свого  вітання.