Рада регіонального розвитку району

Голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку району, яка відбулася 4 грудня у адміністративному будинку районної ради.

У своєму виступі Іван Нанка зазначив, що в районі продовжується політика проведення реформ, яка направлена на зміцнення місцевого самоврядування, розвиток сільських територій, максимальної доступності населення до соціальних послуг. На сьогодні у Недригайлівському районі утворено 3 громади – Недригайлівська селищна та 2 сільські - Вільшанська і Коровинська. Завдяки методиці співфінасування в районі вдалося розпочати роботу по проведенню капітального ремонту доріг. Протягом 2014-2018 року проводилися роботи з реконструкції вуличного освітлення.  У 2018 році проведена організаційна робота по автономізації КЗ «Недригайлівський районний центр ПМСД» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство. У 2017-2018 роках  відкрито 3 заклади у с.Хоружівка: комунальний заклад Сумської обласної ради - Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області, центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад Державної служби зайнятості у Сумській області та поліцейську станцію.

 Також присутні у залі заслухали інформацію головного лікаря КЗ «Недригайлівський районний центр ПМСД» Тетяни Неменко, директора опорного закладу Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст. Наталії Колоусової, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської РДА Галини Науменко, депутата Сумської обласної ради Віри Лаврик, Директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА Олександра Сітака, заступника командира 27-ї сумської реактивної артилерійської бригади Дмитра Горба.

Віра Лаврик зазначила, що завдяки ефективній співпраці районної влади та обласних депутатів протягом 2017-2018 років на розвиток району вдалося залучити значний фінансовий ресурс, вдалося зміцнити матеріально-технічну базу галузі медицини, освіти, культури, виділялися кошти на погашення заборгованості працівникам соціальної сфери. Робота в цьому напрямку буде продовжуватися в наступних роках.