Шановні жителі району !

     Шановні жителі району !

 Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з найбільшим національним святом – Днем незалежності України.

Двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження Української держави… Сьогодні ми маємо чітко усвідомити, що на нашому поколінні, на кожному з нас, лежить велика місія – захистити незалежність та територіальну цілісність України. Ми живемо в час героїв і ці герої знаходяться серед нас. Вони воюють на Сході, допомагаючи країні вийти з кризи своєю щоденною роботою. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави. Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров герої Небесної Сотні та герої, що загинули в зоні АТО.

Дуже важко жити в часи змін. Труднощі, кризи та невдачі ми відчуваємо на собі. Але своїм бажанням змін, українці заслужили того, щоб жити в європейській сім’ї на рівні з іншими європейськими народами. Ми готові змінюватися та боротися за свій вибір. І тому досягнемо своєї мети!

У цей день, я щиро пишаюсь тим, що є українцем!

Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах.

З повагою,

Голова ради                                     Іван НАНКА