Урочистий мітинг присвячений 75-й річниці визволення селища Недригайлів

 

7 вересня в парку Слави та Скорботи відбувся урочистий мітинг, присвячений  75 – й річниці визволення селища Недригайлів. Громада зібралася, щоб вшанувати ветеранів, котрі стали на захист рідної землі під час Другої світової війни.

Як нам відомо, в боях брали участь  понад 10 тисяч  наших земляків. Не повернулися з фронту  6703.  Всього за роки війни район втратив 7258 жителів.

З привітаннями до присутніх звернулися заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації Олексій Васильченко,  Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук та голова Недригайлівської районної ветеранської організації Василь Кріпак.

З нагоди 75-ї річниці визволення Недригайлівщини від німецько–фашистських загарбників була представлена виставка квіткових композицій. Ветеранам війни вручили квіти учні Недригайлівської загальноосвітньої школи.

Пам'ять про загиблих була вшанована хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального комплексу загиблим воїнам у селищі Недригайлів, до меморіальної плити  в урочищі Торкмишівка, а також до пам’ятних знаків загиблим учасникам АТО – Олександра Шовтути та Сергія Гребиника.