Відбулася 30 сесія районної ради

Відбулася 30 сесія районної ради

17 липня, 2018 року  відбулася 30-та сесія Недригайлівської районної ради  сьомого скликання. На початку сесії голова ради Нанка І. В. надав час для виступів депутатів районної ради з короткими заявами, повідомленнями, депутатськими запитами, дорученнями виборців, тощо. Слово для виступів попросили:  Скрорбогатько Н.Г. яка знову порушила тему інценденту  побиття учнів учителем Тернівської ЗОШ., та Коваленко М.В., який звернувся з депутатським запитом до т.в.о. голови Недригайлівської РДА  щодо фінансування Засульського дошкільного навчального закладу «Червона шапочка».

Після озвучення депутатських запитів  обранці перейшли до питань порядку денного сесії.

Вони заслухали  звіт  тимчасово виконуючого обов’язки голови Недригайлівської РДА про виконання програми економічного і соціального розвитку району та делегованих районною радою повноважень у 2017 році.

Звіт керівника району депутати взяли до відома, а також вирішили направити звернення до Голови Сумської обласної державної адміністрації стосовно вирішення питання призначення голови Недригайліської райдержадміністрації.

Погодили зміни у складі постійних комісій районної ради, внесли зміни до Комплексної районної цільової програми для  пільгових категорій населення на 2016-2019 роки та до Програми економічного та соціального розвитку Недригайлівського району на 2018 рік.

З метою покращення рівня медичного обслуговування населення районна рада прийняла рішення  «Про припинення юридичної особи публічного права Комунального закладу «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38019903) шляхом перетворення на комунальне некомерційне підприємство».

         Наступним рішенням районна рада передала нежитлові  приміщення комунальної власності територіальних громад Недригайлівського району  з балансу відділу освіти Недригайлівської районної державної адміністрації на баланс Червонослобідської сільської ради.

Останні чотири прийнятих рішення стосувалися затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки  земельних ділянок.

Сесія пройшла конструктивно, депутати опрацювали і прийняли усі питання порядку денного.