Виїзний прийом в Сакунисі

27 лютого голова районної ради Іван НАНКА здійснив черговий  виїзний прийом у село Сакуниха аби  почути думку кожного мешканця , краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади. Прийом громадян проведено за участю сільського голови Лариси ОСІННЬОЇ.

В ході спілкування до керівника районної ради зверталися мешканці громади з різними своїми проблемами та негараздами, питаннями, що стосуються життєдіяльності села. Велике занепокоєння у сільських мешканців викликає питання функціонування фельшерського пункту. Люди задають питання, як далі бути селянам, що робити людям похилого віку, якщо навіть тиску не буде кому поміряти, а у випадку анафілактичного шоку – не минуча  смерть. Куди подітися працівникам, яких скоротять, що їм робити далі ???

«Питання подальшої роботи фельдшерського пункту залежить від доброї волі та фінансових можливостей на даний час сільської ради, а надалі громади куди приєднається село. Повязано це з тим, що згідно діючого законодавства в типології місць надання первинної медичної допомоги фельдшерсько-акушерських пунктів та фельдшерських пунктів взагалі немає. Сімейні лікарі котрі заключили декларацію з кожним громадянином, зобовязані в повній мірі забезпечувати медичну допомогу декларантам, на яких держава виділяє кошти» - говорив керівник району. Як повідомила сільський голова Лариса Осіння, що на 2020 рік у Сакунихській сільській раді кошти  на утримання фельшерського пункту передбачено 166,0 тис.грн. половину цієї суми на сесії Сакунихської сільської ради уже виділено та перераховано до районного бюджету, для фінансування фельшерського пункту Сакунихської сільської ради.

На прийом прийшов місцевий депутат Микола Іванович Кушнір, який висловив нарікання на Недригайлівську селищну раду по питанню підвозу діток до дитячого садочку селища Недригайлів. Автобус, який підвозить школярів по дорозі не зупиняється і не забирає  чотирьох дошкільняток  села, також  батьки дуже невдоволені ситуацією зі шкафчиками в яких залишають свої речі дітлахи Недригайлівського дошкільного навчального закладу « Барвінок» містячись по двоє в одному невеличкому шкафчику.

В ході проведення прийому голова районної ради  проаналізував проблеми, порушені   громадянами.  Деякі    вирішені   в ході прийому, питання, які потребують додаткового вивчення, взяв на особистий контроль.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання. Голова ради подякував мешканцям села котрі турбуються за подальшу долю села та знайшли час для висвітлення наболілих проблем перед районною владою .