Візит Національної спілки краєзнавців України на Недригайлівщину

26 вересня в актовій залі музичної школи відбулося спільне засідання Президії Національної спілки краєзнавців України і Оргкомітету краєзнавчого, історико-культурологічного конкурсу імені Петра Михайловича Коцура.
На засідання завітали голова районної ради Іван Нанка та керівник апарату Недригайлівської районної державної адміністрації Олександр Неменко., краєзнавча спільнота, ЗМІ та громадськість.

З вітальним словом до присутніх звернувся  голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА, який висловив вдячність відомим землякам за візит на нашу землю та вручив подяки за активну життєву позицію, зміцнення співробітництва між земляками Недригайлівщини та щиру любов до рідного краю Віктору та Анатолію КОЦУРАМ за підписами голів Недригайлівської райдержадміністрації та районної ради.

Нагадаємо, що Коцур Віктор Петрович —доктор історичних наук, професор. Заслужений працівник освіти України, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України, ректор ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", заступник голови Національної спілки краєзнавців України.

Коцур Анатолій Петрович — доктор історичних наук, професор.

Ось таких знаменитих людей має Посульський край.