22 червня до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Недригайлові відбулось покладання квітів

 

Був літній день, червневий день погожий,

Був ясен світ, і мирний труд спокійний,

І от біда – нечувана, страшна,

Вірвався зойк розпачливий – війна.

Усе далі відходять сумнозвісні події Другої світової війни. Ось уже 77 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова: війна, та в пам’яті людській вони залишаться назавжди. В червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.

22 червня до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Недригайлові відбулось покладання квітів в якому взяли участь голова районної ради Іван  Нанка, т. в. о. голови Недригайлівської райдержадміністрації Олексій Васильченко, голова Недригайлівської селищної ради Ігор Остапчук, заступники голів, керівники структурних підрозділів, делегації від установ та організацій, представники від районних осередків громадських організацій.

Недригайлівці вшанували пам'ять синів і дочок українського народу, полеглих під час другої світової війни, їх подвиг та жертовність. Згадали  тих, хто впав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша країна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх громадян, які віддали своє життя за волю та мирне небо для нащадків. Опісля керівники району поклали квіти до пам’ятника загиблих і розстріляних в часи окупації в період Другої світової війни.