Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Зважаючи на складну епізоотичну ситуацію, яка склалася в районі, в області та в цілому по Україні по гостроінфекційним захворюванням тварин зокрема на лейкоз, заразний вузликовий дерматит, сибірку, африканську чуму свиней, сказ та інші захворювання  5 грудня в адміністративному будинку районної ради  відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Недригайлівській районній державній адміністрації.

На  засідання були  запрошені голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка,  сільські та селищні голови, керівники господарств всіх форм власності.

Із вступним словом звернувся голова Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Олексій Васильченко. Виступали начальник Недригайлівського  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Черенков  та начальник Недригайлівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Микола Очколас.  Котрі повідомили про зростання заражень великої рогатої худоби на лейкоз та  епізоотичну ситуацію з африканською чумою свиней.

В зв'язку з даною ситуацією Микола Очколас запропонував вести роз’яснювальні роботи серед жителів громад, сільських та селищних рад, в тому числі через засоби масової інформації про дотримання жителями населених пунктів ветеринарно-санітарних вимог при переміщенні живих тварин та недопущенні стихійної торгівлі продуктами тваринного походження без проходження контролю державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.